top of page
Kim jestem?
Cześć! Jestem Ania- ogrodniczka z zamiłowania do natury.
Od dziecka uwielbiam przebywać w tym miejscu- czuje się po prostu lepiej.
Dzisiaj pasjonuje mnie wszystko co jest w ogrodzie.
Uwielbiam krzewy, kwiaty, koszenie trawy. Moje zamiłowanie z roku na rok wzrasta coraz bardziej. Od półtora roku zajmuje się również projektowaniem ogrodów. Moje motto to: " Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek"
Przy pracy w ogrodzie kieruje się zasadą: Ogród w zgodzie z naturą.
Postaram się Was Drodzy czytelnicy troszkę przenieś do mojego magicznego świata natury :)
Od czasu do czasu będą pojawiać się nowe wpisy dotyczące ogrodu.
Zapraszam!
Kontakt ze mną:

bottom of page